Vandt du?

Julen var lige til påske – og lidt til. I hvert fald når det handler om, at fejre vinderne af julelotteriet 2020.
I alt er 126 gavekort blevet sendt ud på mail til de heldige vindere. Præmierne fordeler sig således:

Første præmie – 1 gavekort á 50.000 kr.:
Carsten Jørgensen

Anden præmie – 2 gavekort á 10.000 kr.:
Gitte Gammegaard
Sissel Anna olsen

Tredje præmie – 5 gavekort a 5.000 kr.:
Sarah Jensen Østergaard
Rikke Moesner
Birgitte Romanius
Anders D. holm
Mathilde Elkjær

Fjerde præmie – 7 gavekort a 500 kr.:
Paula Nørgaard
Fredløw A K Hansen
T&L Lavlund
Gustav Grund Vangsø
Helle Pedersen
Arne V Andersen
Ina Meller

Femte præmie – 111 gavekort á 150 kr.:
A.M. Ziebell Petersen
Tove Holm
Eli Møller
Brian Gade
Rita Schmidt Sørensen
Bente sørensen
Randi Dam Jensen
Else Ethelberg
Annelise Nøttrup
Ulla Kilschow
Lone Hoff Overgaard
Leif Bach Larsen
Eva P Jensen
Christian Dahm
Adam Eggersgård
Simone Jørgensen
Monika Jørgensen
Børge Vinther
Jens Erik Nielsen
Anne-Mette Meyer Pedersen
Hanne Støvring
Merete Truelsen
Henny M Scheurer
Nikoline Gilså
Ruth Sørensen
Jytte Harrsen
Anders Bech Jørgensen
Tove Ladefoged
Vinni Højgaard
Finn Jensen
Anders Jørgensen
Asger Preuss
Jytte Birgitte Pedersen
Vagn Olsen
Astrid Buus Madsen
Anne Grete Andersen
Anne Jensen
Marianne Vedel
Jette Sørensen
Litha Busekist
T&L laulund
Jytte Haugan
Karl Emil Tølbøll
Peder Pedersen
Kirsten Marie Kjeldsen
Charlotte Juhl
Ronald Skeen
Karenmarie Jensen
Tina Udbye
Gitte Hansen
Birgitte Kjær Lindegaard Pedersen
Lilly Kjær
Diana L Nielsen
Anja Vibe Drum Kragelund
Kirsten Tchikai
Winnie Borum
Leif Rohr Hansen
Sanne Olsen
Alice Hansen
Ulla Jørgensen
Jesper Løndahl
Jane Jensen
Kirsten Petersen
Aase Kristensen
Alice Kongsløv
Jørgen Smed
Mette Skov
Ulla Kure
Dorthe Bergen
Rigmor Johansen
Bent Kelager Frost
Kirsten Emiland
Jeanne Rolsted
Sine Wollesen
Natasja Eggeling
Inge Beck
Emil Damsbo
Leif Ohlsen
Povl Erik Jensen
Preben Bau
Ove Holm
Lykke jørgensen
Sonja Li Tind
Jette Jepsen
Max Sørensen
Rise Cato Thomsen
Sankt johannes Gårdens Integ.
Gertrud Jørgensen
Lærke
Maria-Louise Thomsen
Henrik Huus Lund
Karen Christiansen
Vagn Hynek
Miranda Harck
Reno Poulsen
Helle Madsen
Sofie Sørensen
Signe Asstrup
Charlotte Jensen
Kristen
Mich Brasch Toftelund
Esther Rasmussen
Kaj Friis
Birte Friis
Caspar Arevad
Michael Pedersen
Søren Kringel
Jesper H. Larsen
Julian Grønbæk

Vi ønsker alle vinderne tillykke med deres præmie og håber, at I vil være med en anden gang igen.